sfeerbeeld A28
sfeerbeeld A28
sfeerbeeld A28

Parkeeraccommodaties voor bezoekers

Het parkeerverwijssysteem


Er is veel te doen in de Zwolse binnenstad. De evenementenkalender van Zwolle staat bol van cultuur, sport en vermaak. Grote publiekstrekkers met regionale en landelijke uitstraling zijn onder andere het Bevrijdingsfestival, het festival Van Eigen Bodem en de Halve Marathon. Een bezoek aan Zwolle is de moeite waard.

Komt u met de auto dan kunt u gebruik maken van de aanwezige parkeeraccommodaties. Het parkeerverwijssysteem verwijst u naar de locaties en geeft het aantal beschikbare parkeerplaatsen per locatie aan. Parkeergeld kan worden voldaan met munten van € 0,50, € 1,- en € 2,- bij de betaalautomaten. Alle automaten zijn tevens voorzien van een chipknip betaalfunctie. Bij de parkeeraccommodaties kan het parkeergeld ook met papiergeld worden voldaan. Om voorbereid op weg te gaan wordt aanbevolen om kennis te nemen van de wegwerkzaamheden in Zwolle. De bijbehorende routeplanner houdt hiermee rekening en biedt de route naar de parkeeraccommodaties aan. Het openbaar vervoer en de fiets zijn aantrekkelijke alternatieven. Hoe u ook komt, Zwolle heeft veel te bieden.

Gratis parkeren


Het winkelend publiek kan gratis gebruik maken van het parkeerterrein bij de Provincie Overijssel, Luttenbergstraat 2 te Zwolle. Het parkeerterrein is beschikbaar: op de koopavond op iedere donderdag van 18.00 tot en met 22.00 uur, zaterdag van 8.30 uur tot en met 18.00 uur en op koopzondag van 12.00 uur tot 17.00 uur.

Zie ook

Parkeerlocaties en parkeertarieven (pdf) (1,9 MB)