Logo van Natuur- en duurzaamheidseducatie dat doorverwijst naar de homepage van Natuur- en duurzaamheidseducatie
Logo van Natuur- en duurzaamheidseducatie dat doorverwijst naar de homepage van Natuur- en duurzaamheidseducatie

Samen kippen voeren

Met groep 1 en 2 een ochtend naar kinderboerderij de Wezenlanden? Dan is het kleuterarrangement een leuk idee! Groepen worden ontvangen op de boerderij door een dierverzorger. Samen voeren we de kippen, rapen we eieren. Kinderen die durven mogen de geiten borstelen.

Deze activiteit is geschikt voor groep 1 en 2. Kosten € 1,50 pp, inclusief limonade en koffie/ thee voor de begeleiders. Het kleuterarrangement kan het hele jaar door worden afgesproken.

De activiteit in het kort

Kind bij geitje op kinderboerderij de Wezenlanden
  • Thema: Dieren
  • Doelgroep: Groep 1 en 2
  • Soort activiteit/ les: gastles
  • Locatie: op de wijkboerderij
  • Seizoen: hele jaar
  • Duur les/ activiteit: 1 uur
  • Kosten: €1,50 per leerling
  • Aanbieder: Kinderboerderij de Wezenlanden
  • Contactpersoon: Miranda

Contact & Activiteit boeken

Heeft u vragen over deze activiteit, of wil u direct boeken? Neem dan contact op met kinderboerderij de Wezenlanden, via Stichting Kinderboerderijen Zwolleexterne-link-icoon.

Adresgegevens gemeente Zwolle 

Stadskantoor, Lübeckplein 2, 8017 JZ Zwolle 
Stadhuis, Grote Kerkplein 15, 8011 PK Zwolle 

In het Stadskantoor kunt u alleen op afspraak terecht. 

Postadres 

Postbus 10007, 8000 GA Zwolle 

Telefoon 

14 038 (5 cijfers, 
tussen 08.30 en 17.00 uur) 

BTW/KvK-nummer 

BTW: NL001900249B01 
KvK: 08218173 

Nieuwsbrief

Nieuwsbrief Natuur- en Duurzaamheidseducatie: aanmeldenexterne-link-icoon

© 2025 Natuur- en duurzaamheidseducatie