Binnenstad Zwolle

gebouw iconOverzicht koren en ensembles

Tijdens Open Monumentendag treden verschillende koren en muziekensembles op in de opengestelde monumenten. Kom langs en geniet van de prachtige muziek terwijl u een monument bekijkt. 

Ensembles

Tijd

Ensembles

Monument

Adres
10.00 uur Britten Jeugd Strijkorkest Artez Aan de Stadsmuur 88

11.00 uur

Orgelconcert Luuk Schuurman

Lutherse kerk

Koestraat 4
  Orgelconcert Rudi Altelaar Oosterkerk Bagijnesingel 17A

 

Hilmara

Huize Hofvliet

Pannekoekendijk 15
  Britten Jeugd Strijkorkest Artez Aan de Stadsmuur 88

 

Saxclub Femke

Het Langhuis

Goudsteeg 8
11.30 uur Startersorkest For Saxes Only Doopsgezinde kerk Wolweverstraat 9
12.00 uur Fluitemsemble Fluitfocus Oosterkerk Bagijnesingel 17A
  Britten Jeugd Strijkorkest Artez Aan de Stadsmuur 88
13.00 uur Fluitensemble Fluitfocus Lutherse kerk Koestraat 4
  Koperensemble Bazuin ANNO Stadsmuseum Zwolle Melkmarkt 41
 

Saxensemble Bazuin

Sassenpoort Sassenstraat 53
  Klarinetensemble Bazuin Statenzaal Diezerstraat 80
  Fluitensemble Bazuin Theodorakapel Theodorahof 20
13.30 uur Saxensemble Bazuin Sassenpoort Sassenstraat 53
  Klarinetensemble Bazuin Statenzaal Diezerstraat 80
14.00 uur Orgelconcert Luuk Schuurman Lutherse kerk Koestraat 4
  Fluitensemble Fluitfocus GGD gebouw Zeven Alleetjes 1
  Startersorkest For Saxes Only ANNO Stadsmuseum Zwolle Melkmarkt 41
15.00 uur Hanzestrijkorkest Oosterkerk Bagijnesingel 17A
  Harmonieorkest de Bazuin Odeon Blijmarkt 25
  Sax-on-the-Rocks Theodorakapel Theodorahof 20
16.00 uur Hanzestrijkorkest Oosterkerk Bagijnesingel 17A

 

Koren
Tijd Koren Monument Adres
11.00 uur ON CUE Statenzaal Diezerstraat 80
  Man-kracht Doopsgezinde kerk Wolweverstraat 9
  Na8en Theodorakapel Theodorahof 20
  BLENT Waalse kerk Schoutenstraat 4
  GIOIA Plantagekerk Ter Pelkwijkstraat 17
  HERA Rechtbank Overijssel Schuurmanstraat 2
  Caecilia Academiehuis Grote Markt 19
12.00 uur VIVID Sassenpoort Sassenstraat 53
  Man-kracht Doopsgezinde kerk Wolweverstraat 9
  Kinderkoor Konstantijn (workshop) Odeon Blijmarkt 25
  Gloria Patri Waalse kerk Schoutenstraat 4
  Musical Koor Plantagekerk Ter Pelkwijkstraat 17
  Caecilia Marechaussee kazerne Meppelerstraatweg 19
  NA8TEN Statenzaal Diezerstraat 80
  HERA Theodorakapel Theodorahof 20
13.00 uur Response  Oosterkerk Bagijnesingel 17A
  Kinderkoor Konstantijn  Odeon Blijmarkt 25
  Melody singers Plantagekerk Ter Pelkwijkstraat 17
  Pepper Sweet Artez Aan de Stadsmuur 88
  DE KOOR Doopsgezinde kerk Wolweverstraat 9
  Inn Singers Waalse kerk Schoutenstraat 4
13.45 uur Michaels Cantorij Academiehuis Grote Markt 19
14.00 uur VIVID Sassenpoort Sassenstraat 53
  Hoor Haar Doopsgezinde kerk Wolweverstraat 9
  ON CUE Waalse kerk Schoutenstraat 4
  Zwols Vocaal Ensemble Plantagekerk Ter Pelkwijkstraat 17
  Zwols Akkoord Marechaussee kazerne Meppelerstraatweg 19
  Hanze koor Rechtbank Overijssel Schuurmanstraat 2
  Musical Koor Oosterkerk Bagijnesingel 17A
15.00 uur Response Sassenpoort Sassenstraat 53
  Multiple Voice Statenzaal Diezerstraat 80
  Hanze koor Marechaussee kazerne Meppelerstraatweg 19
  Zwols Vocaal Ensemble Doopsgezinde kerk Wolweverstraat 9
  Overijssels Kamerkoor Waalse kerk Schoutenstraat 4
  Groot Mannenkoor Zwolle Plantagekerk Ter Pelkwijkstraat 17
  Melody Singers Artez Aan de Stadsmuur 88
16.00 uur Overijssels Kamerkoor Theodorakapel Theodorahof 20
  Convocaal Doopsgezinde kerk Wolweverstraat 9
  Hoor Haar Plantagekerk Ter Pelkwijkstraat 17
  Zwols Akkoord Statenzaal Diezerstraat 80
  Pepper Sweet Waalse kerk Schoutenstraat 4