Spoorcafé, met rondleiding bij City Post
Op woensdagavond 20 september ontmoeten we je graag op een toonaangevende plek in de Spoorzone: City Post! Graag vertellen we je meer over de lopende projecten in de Spoorzone waaronder het Koggepark. Dus wil je na de zomer weer up-to-date zijn? Kom dan langs!
Vanaf 19.30 uur praten we je bij over de projecten die de komende tijd zichtbaar worden in de Spoorzone. De inloop is vanaf 19.00 uur.
City Post: van postsorteercentrum naar zakelijk icoon
Daarnaast vertelt Koen Parie, Commercial Director bij DC Vastgoed, graag over de locatie waar we deze keer te gast zijn: City Post. Je hebt vast al gezien hoe het voormalige postsorteercentrum aan de Westerlaan wordt verbouwd. Inmiddels is al een groot deel van dit nieuwe icoon in Spoorzone Zwolle een prachtig kantorencomplex geworden waarvan diverse bedrijven gebruikmaken. Ben je benieuwd wat er allemaal komt kijken bij de circulaire verbouwing van dit bijzondere pand, wat de visie is van de City Post, en hoe het er vanbinnen uitziet? Dan is dit je eenmalige kans om vragen te stellen én een unieke rondleiding te krijgen!
Fiets stallen
Kom je op de fiets? Dan kun je je fiets stallen op het bordes bij de ingang. Deze is bereikbaar via de rolstoelhelling.
Benieuwd naar het afgelopen Spoorcafé? Bekijk dan de terugblik-video.
Onder de naam Spoorcafé organiseert het Spoorzone-team van de gemeente samen met partners jaarlijks zo'n vijf gezellige bijeenkomsten. Waarin we met inwoners, ondernemers en andere geïnteresseerden in gesprek gaan over ontwikkelingen in de Spoorzone, ideeën uitwisselen en initiatieven starten. U bent van harte welkom om mee te luisteren, praten of doen!