Team Binnenstadsprogramma

Het Team Binnenstadsprogramma bouwt samen met inwoners en ondernemers aan de toekomst van de binnenstad.

Heeft u vragen over of ideeën voor de binnenstad dan kunt u contact opnemen met het team.

 

Team Binnenstadsprogramma
Naam functie e-mailadres
Suzanne Douwsma programmamanager s.douwsma@zwolle.nl
Wubbe Jan Wieske wijkmanager w.wieske@zwolle.nl
Jurrien Stroomberg wijkbeheerder j.stroomberg@zwolle.nl
Kirsten Derksen programmasecretaris k.derksen@zwolle.nl
Herman Meurkes omgevingsmanager h.meurkes@zwolle.nl
Alexandra Lyklema projectmanager a.lyklema@zwolle.nl
Jurjen van Keulen projectmanager j.van.keulen@zwolle.nl
Steven Braakhekke projectleider s.braakhekke@zwolle.nl
Tim van Muijden projectleider

t.van.muijden@zwolle.nl

Detmer Hoekstra projectleider

d.hoekstra@zwolle.nl

Joost Smeets projectleider j.smeets@zwolle.nl
Rick van Essen projectleider ch.van.essen@zwolle.nl
Thijs de Muinck projectleider t.de.muinck@zwolle.nl
Han Goodijk ontwerper hj.goodijk@zwolle.nl
Wanda Dijkstra communicatieadviseur w.dijkstra@zwolle.nl
Daphne Diender-Beverwijk projectassistente d.diender@zwolle.nl
Irene Doosje projectassistente i.doosje@zwolle.nl

 

Afspraak maken

In het Stadskantoor kunt u alleen op afspraak terecht.

Maak een afspraak 

Stadskantoor, Lübeckplein 2, 8017 JZ Zwolle
Stadhuis, Grote Kerkplein 15, 8011 PK Zwolle

Neem contact met ons op

Postbus 10007, 8000 GA Zwolle
Stuur een bericht

Telefoon: 14 038 (5 cijfers,
tussen 09.00 en 17.00 uur)
Vanuit het buitenland: +31 38 498 31 38
Whatsapp: 06 83 29 66 88
(bellen naar dit nummer is niet mogelijk)

BTW/KvK-nummer

BTW: NL001900249B01
KvK: 08218173

Blijf op de hoogte

Aanmelden nieuwsbrief

Wij zijn bereikbaar via

© 2022 Gemeente Zwolle