Verkeershinder A28, Spoolderplein en IJsselallee (Zwolle-Zuid) 15-25 augustus

03 augustus 2023
Homepage

Zwolle werkt aan de weg in de zomerperiode. De wegen in Zwolle zijn van goede kwaliteit. Om dat zo te houden zijn er werkzaamheden nodig op de A28, het Spoolderplein en de IJsselallee van 15 tot 25 augustus.

Kaartje verkeershinder Spoolderplein IJsselallee Zwolle-Zuid

We vervangen het asfalt en brengen nieuwe markeringen aan. Zo wordt ‘t veiliger. We doen veel werkzaamheden tegelijk, zodat de hinder zo kort mogelijk is. Rijkswaterstaat en Gemeente Zwolle werken hierin nauw samen. 

Dinsdag 15 augustus – dinsdag 22 augustus IJsselallee

Van 15 tot en met 22 augustus wordt er gewerkt aan de Spoolderbergweg en de IJsselallee. Op dinsdag 15 augustus vanaf 6.00 uur is de IJsselallee afgesloten vanaf het Spoolderplein tot en met de Spoolderbergweg in de rijrichting Almelo. Deze werkzaamheden duren tot en met dinsdag 22 augustus 18.00 uur.

De IJsselallee vanuit Zwolle richting A28 blijft bereikbaar tot vrijdag 18 augustus 18.00 uur. Het doorgaand verkeer richting Zwolle-Zuid/Almelo wordt omgeleid via A28 afrit Noord, Ceintuurbaan, Oldeneelallee en vice versa. Lokaal verkeer wordt via diverse ontsluitingswegen omgeleid.

De Spoolderbergweg is vrijdag 18 augustus 18:00 uur weer open en de IJsselallee is op dinsdag 22 augustus 05.00 uur weer open.

De werkzaamheden van dinsdag 15 augustus – dinsdag 22 augustus IJsselallee

Vrijdag 18 augustus – dinsdag 22 augustus Spoolderplein Zuid

Van 18 augustus tot 22 augustus is het Spoolderplein, het verkeersplein bij A28-afslag Zwolle-Zuid, in fases dicht voor verkeer. Aan het Spoolderplein wordt in opdracht van Rijkswaterstaat groot onderhoud uitgevoerd. Deze onderhoudswerkzaamheden worden gefaseerd uitgevoerd.

De 1e fase start vrijdag 18 augustus om 18.00 uur, vanaf dat moment is de afrit Zwolle-Zuid richting Almelo/Hasselt/Genemuiden afgesloten inclusief het gedeelte Spoolderplein ten zuiden van de A28. Deze fase duurt tot en met dinsdag 22 augustus.

Het doorgaand verkeer richting Almelo wordt omgeleid via de A50/A1, doorgaand verkeer richting Hasselt/Genemuiden wordt omgeleid via A28/afrit Nieuwleusen. Lokaal verkeer wordt omgeleid via diverse ontsluitingswegen.

De werkzaamheden van vrijdag 18 t/m dinsdag 22 augustus

Dinsdag 22 augustus - vrijdag 25 augustus Spoolderplein Noord

Vanaf dinsdag 22 augustus tot vrijdag 25 augustus zal het gedeelte Spoolderplein ten noorden van de A28 gestremd zijn in verband met groot onderhoud. Gedurende deze fase 2 zal doorgaand verkeer richting Zwolle-Zuid/Hattem/Hanzeland worden omgeleid via A28 afrit Noord, Ceintuurbaan, Oldeneelallee en IJsselallee.

De werkzaamheden van dinsdag 22 t/m vrijdag 25 augustus.

Werkzaamheden A28

Rijkswaterstaat voert in augustus en september meer werkzaamheden uit op de A28, kijk hiervoor op de website van Rijkswaterstaat.

Omleidingen

De omleidingen staan  aangegeven op borden boven en langs de weg. Het advies is uw reis van tevoren te plannen en rekening te houden met extra reistijd. Doorgaand verkeer richting de IJsselallee wordt omgeleid via de A28 - afrit Zwolle Noord - Ceintuurbaan - Oldeneelallee en vice versa.

Busmaatschappijen zullen een aangepaste route rijden, zij zullen dit zelf op kenbaar maken op de haltes en via de site(s).

Actueel overzicht alle wegafsluitingen

Ga voor een actueel overzicht van alle wegafsluitingen in Zwolle naar www.zwolle.nl/bereikbaarheid.

Afspraak maken

In het Stadskantoor kunt u alleen op afspraak terecht.

Maak een afspraak

Stadskantoor, Lübeckplein 2, 8017 JZ Zwolle
Stadhuis, Grote Kerkplein 15, 8011 PK Zwolle

Neem contact met ons op

Postbus 10007, 8000 GA Zwolle

Stuur een bericht

Telefoon: 14 038 (5 cijfers,
tussen 08.30 en 17.00 uur)
Vanuit het buitenland: +31 38 498 31 38

Whatsapp: 06 83 29 66 88
(bellen naar dit nummer is niet mogelijk)

BTW/KvK-nummer

BTW: NL001900249B01
KvK: 08218173

Blijf op de hoogte

Aanmelden nieuwsbrief

Wij zijn bereikbaar via

© 2023 Gemeente Zwolle